KS Spójnia Landek - strona nieoficjalna

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Administrator Bayerman
Administrator titi88

Regulamin

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować , wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób.

Żaki: Jaworzańska Liga Żaków Spójnia Landek - LKS Sokół Zabrzeg
Ładowanie...

Patronat Medialny

Klub Sportowy

"Spójnia" Landek

Data założenia: 10 lipca 1992
Barwy: biało-niebieskie
Adres: Landek 79a, 43-394 Rudzica
Telefon: 506 583 396 (Prezes) 502 265 850 (Prezes honorowy)
WWW: www.spojnialandek.futbolowo.pl
E-mail: spojnialandek@beskidzkapilka.pl

Prezes: Kubica Jakub
Prezes honorowy: Koźlik Wojciech
Wiceprezes: Orawiec Zbigniew
Skarbnik: Gawłowski Marek
Sekretarz: Janik Dariusz

Trener seniorów: Odrobiński Krystian
Trener juniorów: Wacławski Mariusz
Trener trampkarzy: Porębski Patryk
Trener orlików i żaków: Kubica Jakub oraz Wojtyła Katarzyna
Trener skrzatów i przedszkolaków: Kubica Jakub

Brak aktywnych ankiet.

Podsumowanie rundy jesiennej - ŻAKI

• autor: titi88, 2016-12-21 19:01

Grupa żaków funkcjonuje w naszym klubie już kilka lat. Żaki – są to dzieci urodzone w 2006, 2007 i 2008 roku. Od sierpnia 2016 roku grupę przejął Szymon Kubica. Grupa liczy aktualnie 17 zdolnych i chętnych do udziału w każdym treningu chłopaków i 1 dziewczynki.

W rozwinięciu newsa zapraszamy do zapoznaniem się z krótkim podsumowaniem tego co udało się zbudować oraz planami na najbliższe pół roku.

Od początku sierpnia treningi odbywały się na boisku trawiastym dwa, a często nawet trzy razy w tygodniu. Na każdym treningu w okresie wakacyjnym pojawiało się przynajmniej 12-13 dzieciaków co jak na ten okres można uznać za bardzo dobrą frekwencje, a wraz z końcem wakacji frekwencja co raz częściej sięgała 100% co jest bardzo ważne, a przede wszystkim cieszy, że dzieciaki chcą uczestniczyć w kolejnych zajęciach. Żaki na przełomie października i listopada przeniosły się z trawiastego boiska na sale gimnastyczną w Iłownicy gdzie kontynuują swoje treningi.

Od 1 września decyzją zarządu tak samo jak ma to miejsce w młodszej grupie wprowadzono składki w wysokości 30 zł miesięcznie na każdego z uczestniczących w treningach. Z zebranych składek został zorganizowany wyjazd wraz z opiekunami do Bielska-Białej na mecz 1 Ligi pomiędzy TS Podbeskidzie a Górnikiem Zabrze w którym padło aż 6 bramek, a więc emocji nie brakowało i w dodatku kibice obydwu drużyn zapewnili świetny oraz głośny doping co było nie małym przeżyciem dla wszystkich dzieci. Również każde dziecko zostało ubezpieczone na cały rok, opłacone są wszystkie turnieje halowe w których uczestniczyliśmy, a także w których będziemy uczestniczyć oraz na treningu 6 grudnia "Żaki" odwiedził Święty Mikołaj, który każde dziecko obdarował dużą paczką w której m.in znajdowała się koszulka z własnym nazwiskiem co sprawiło im wiele radości.

Od początku września podopieczni Szymona Kubicy przystąpili do rywalizacji w Jaworzańskiej Lidze Żaków w której uczestniczy 11 drużyn. Początek pierwszej części rozgrywek nie należał do udanych, gdyż nasi chłopcy ponieśli porażki w trzech pierwszych meczach gdzie w większości z tych meczów po prostu brakowało szczęścia. W kolejnych spotkaniach chłopaki co raz częściej pokazywali swoje umiejętności nie tylko na treningu, a także na boisku co przełożyło się na serie kilku zwycięstw co pozwoliło nam po rundzie jesiennej zająć 5 miejsce, ale na pewno żaki nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa i w rundzie wiosennej zamierzają powalczyć o podium w tych rozgrywkach.

Początkiem grudnia żaki uczestniczyły w dwóch turniejach halowych o których szerzej pisaliśmy w poprzednim artykule na naszej stronie. Co prawda w pierwszym chłopaki pokazali na tle starszych rywali sporą ambicje i wysokie angażowanie, ale już w turnieju w Jasienicy mierząc się z rywalami w swojej kategorii wiekowej podopieczni Szymona Kubicy pokazali się naprawdę z bardzo dobrej strony co jest efektem świetnej frekwencji, wysokiego angażowania, a także fajnego podejścia do treningów ze strony chłopaków a także rodziców co również jest warte podkreślenia.

Na koniec wypada jedynie życzyć żakom powodzenia w zbliżającej się Zimowej Halowej Lidze w Ustroniu, a także równie dobrych wyników w rewanżowej rundzie wiosennej w Jaworzańskiej Lidze Żaków, która rozpocznie się prawdopodobnie na początku kwietnia.

Lista zawodników:

KS Spójnia Landek 6:0 Góral Żywiec
2020-03-07, 11:00:00

oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

GKS Radziechowy - Wieprz 0:4 GKS Tychy II
MKP Odra Centrum Wodzisław 3:2 KP Beskid Skoczów