KS Spójnia Landek - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 211, wczoraj: 595
ogółem: 2 365 629

statystyki szczegółowe

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Bayerman
status Gadu-Gadu
Administrator titi88
status Gadu-Gadu

Regulamin

  Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować , wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób.

Najnowsza galeria

Żaki: Jaworzańska Liga Żaków Spójnia Landek - LKS Sokół Zabrzeg
Ładowanie...

Patronat Medialny

O klubie

 

Klub Sportowy

"Spójnia" Landek

 

Data założenia: 10 lipca 1992
Barwy: biało-niebieskie
Adres: Landek 32, 43-394 Rudzica
Telefon: 502 265 850 (Prezes)
WWW: www.spojnialandek.futbolowo.pl
E-mail: spojnialandek@beskidzkapilka.pl

 

Prezes: Koźlik Wojciech
Wiceprezes: Sojka Józef
Skarbnik: Gawłowski Marek
Sekretarz: Konior Grzegorz

Trener seniorów: Woźniak Bartosz
Trener juniorów: Wacławski Mariusz
Trener trampkarzy: Kubica Jakub
Trener młodzików: Kubica Szymon
Trener skrzatów i żaków: Kubica Jakub oraz Wojtyła Katarzyna (asystent)
 Koordynator ds. młodzieży: Kubica Jakub

 

 

 

 

 

 

 

Buttony

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Wydarzenia

Seniorzy: Wstępny plan przygotowań

  • autor: titi88, 2018-11-18 20:15

 

Na 15 stycznia 2019 roku trener Woźniak wyznaczył początek przygotowań do rundy wiosennej IV Ligi.

 

 

Wstępny plan sparingów:

19.01.2019 r. - BTS Rekord Bielsko-Biała (III Liga)

26.01.2019 r. - KS Rozwój Katowice (IV Liga)

02.02.2019 r. - AKS Mikołów (Liga Okręgowa)

09.02.2019 r. - GKS Czarni Jaworze (Liga Okręgowa)

16.02.2019 r. - KS Spójnia Zebrzydowice (Liga Okręgowa)

23.02.2019 r. - AKS Beskid Andrychów (IV Liga)

02.03.2019 r. - KP Beskid Skoczów (Liga Okręgowa)

 

 

Miejsce oraz godziny rozgrywanych spotkań podane zostaną w późniejszym czasie.

 


Program - Gmina

 

Klub Sportowy "Spójnia" Landek realizuje programy:

 

1. "SZKOLENIE SPORTOWE I PROPAGOWANIE SPORTU Z ZAKRESU PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT ORAZ GODNE REPREZENTOWANIE GMINY JASIENICA W ROZGRYWKACH BESKIDZKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ NA TERENIE WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO "

ORAZ

2. "SZKOLENIE SPORTOWE I PROPAGOWANIE SPORTU Z ZAKRESU PIŁKI NOŻNEJ U DOROSŁYCH ORAZ GODNE REPREZENTOWANIE GMINY JASIENICA W ROZGRYWKACH ŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ NA TERENIE WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO"

 - FINANSOWANE Z BUDŻETU URZĘDU GMINY JASIENICA

 

 

www.jasienica.pl

   

 

 

Aktualności

Seniorzy: Zamiast ligi remis z II-ligowcem

  • autor: titi88, 2018-11-12 21:20

 

10.11.2018 r. 13:30

KS Rozwój Katowice - KS SPÓJNIA LANDEK 0:0

 

Huczała - Gurbisz, Sz.Kubica, Jagieła, Habdas - Heller, Jaroś, T.Franusik, Pryszcz, Bernat - Małyjurek oraz J.Kubica, Sobas, Skrobol, M.Franusik, J.Mencnarowski

Trener: Woźniak Bartosz

 

https://www.sportowebeskidy.pl/iv-liga/bez-goli-z-drugoligowcem

http://rozwoj.info.pl/rozwoj-katowice-spojnia-landek-00/?fbclid=IwAR1Vgvx45ElmY87YmfjKGUKqFBIFk_iGbmYzlQOAGSpgPzGF-LMzXeK0ESc

 


HAIZ IV LIGA - Kuźnia zdobywa nasze boisko

  • autor: titi88, 2018-10-31 22:16

 

 

HAIZ IV LIGA

GRUPA II

14 KOLEJKA

 

KS SPÓJNIA LANDEK - KS Kuźnia Ustroń 1:3 (0:0)

Bramka: Małyjurek

Huczała - Kałka, Sz.Kubica, Jagieła, Habdas - Jaroś, Skrobol (70'Pryszcz), Gurbisz (70'Bernat), Sobas (75'M.Franusik), Heller - Małyjurek (75'Płoszaj)

Rezerwa: Kozachuk, T.Franusik, J.Mencnarowski

 

https://www.sportowebeskidy.pl/iv-liga/nie-pozostawili-zludzen-outsiderowi

https://www.sportowebeskidy.pl/iv-liga/remisowa-kolejka

 


HAIZ IV LIGA - Porażka z Bełkiem

  • autor: titi88, 2018-10-27 00:09

 

HAIZ IV LIGA GRUPA II

KOLEJKA 13

 

KS SPÓJNIA LANDEK - KS Decor Bełk 0:1 (0:1)

W 70 minucie rzutu karnego nie wykorzystał Daniel Gurbisz (bramkarz obronił).

 

Huczała - Kałka (75'Bernat), Sz.Kubica, Jagieła, Habdas - Jaroś, Pryszcz (80'J.Kubica), Sobas (70'Skrobol), T.Franusik (46'Heller), Gurbisz - Małyjurek (85'M.Franusik)

Rezerwa: Kozachuk

https://www.sportowebeskidy.pl/iv-liga/szybka-strata-potem-pudlo

 


Młodzież - Trampkarze Mistrzem V Ligi Okręgowej!

  • autor: titi88, 2018-10-26 23:56

 

V Liga Okręgowa Trampkarzy

KS SPÓJNIA LANDEK - LKS Ligota 4:0

Bramki: Tomiczek Piotr x2, Miskiewicz Jakub oraz Tumiło Igor

 

Mecz został zakończony w 30 minucie z racji zdekompletowania drużyny gości (stawili się na zawody w 8 - osobowym składzie).

R.Czylok - Miskiewicz, Osinczuk, Sz.Gawlas, Bigaj - Małysz, Tomiczek, Folek, Wojtyła - M.Wróbek, Nowok oraz M.Czylok, Janik, Szczypka, Górniok, Wawrzeczko, Tumiło

Trener: Kubica Jakub

 

"Szkoda, że dochodzi do takich sytuacji, że nie możemy rozegrać "normalnego" meczu. Szacunek dla gości, że stawili się w "ósemkę" i rywalizowali z moją drużyną. Zostaliśmy zasłużenie mistrzem V Ligi Okręgowej wygrywając wszystkie 10 spotkań (w tym 2 walkowery, bo drużyna z Mazańcowic została wyrzucona z rozgrywek). Na wiosnę będziemy rywalizowali z lepszymi zespołami, co tylko daje większego kopa do pracy, która nas czeka w zimie. Mam tą przyjemność prowadzić super grupę, która jest ze sobą zgrana, nie ma żadnych podziałów i najważniejsze jest to, że chcą trenować i się rozwijać, a moim zadaniem jest im w tym pomóc. Czas na podsumowanie rundy przyjdzie, póki co trenujemy dalej."


HAIZ IV LIGA - Zgasiliśmy Płomień!

  • autor: titi88, 2018-10-18 23:49

 

 

HAIZ IV LIGA GRUPA II

Kolejka numer 12

KS Płomień Połomia - KS SPÓJNIA LANDEK 0:4 (0:1)

Bramki: Sobas, T.Franusik,Płoszaj, Sz.Kubica

Huczała - Kałka (77'J.Kubica), Sz.Kubica, Jagieła, Habdas - Jaroś, Pryszcz, Heller (46'T.Franusik), Sobas (70'Skrobol), Gurbisz - Małyjurek (46'Płoszaj)

Rezerwa: Kozachuk, Bernat, M.Franusik

 

https://www.sportowebeskidy.pl/iv-liga/skutecznosc-wrocila-pl

 

 

 

 


Młodzież - Taki grali 20-23.10

  • autor: titi88, 2018-10-18 22:04

 

U8 (2011 i 2012)

Turniej o Puchar Tymbarku

3 miejsce ex aequo

 
----------------------------------------------------------------------------

U11 (2008 i młodsi)

Turniej halowy z okazji 100 lecia Niepodległości Polski

4 miejsce 

 

----------------------------------------------------------------------------

 

TRAMPKARZE 

LKS Drzewiarz Jasienica - KS SPÓJNIA LANDEK 1:8 (1:1)

Bramki: M.Wróbel x3, Małysz x3, Osinczuk x2

----------------------------------------------------------------------------

 

JUNIORZY 

KS SPÓJNIA LANDEK - LKS Wilamowice 5:0 (2:0)

Bramki: J.Mencnarowski x2, Suchy, K.Tomiczek, Pisz

 

 

 

 

Składy oraz opinie trenerów w rozwinięciu.


Archiwum aktualności


Zegar

Reklama

Ostatnie spotkanie

KS Rozwój KatowiceKS Spójnia Landek
KS Rozwój Katowice 0:0 KS Spójnia Landek
2018-11-10, 13:30:00
     
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

LKS Goczałkowice ZdrójKS Spójnia Landek
LKS Goczałkowice Zdrój   KS Spójnia Landek
2019-03-09, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
KS Decor Bełk 3:0 KS Kuźnia Ustroń
MKP Odra Centrum Wodzisław 1:0 KS Płomień Połomia
KP Unia Racibórz 3:1 TS Podbeskidzie II
LKS Drzewiarz Jasienica 1:1 MRKS Czechowice - Dziedzice
LKS Wilki Wilcza 1:0 KS Polonia Łaziska Górne
GKS Tychy II 4:2 GKS Dąb Gaszowice
LKS Czaniec 2:1 GKS Radziechowy - Wieprz
LKS Goczałkowice Zdrój KS Spójnia Landek

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyszukiwarka

Kalendarium

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

22

12-2018

sobota